BLACK BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo

>
Black Bakhoor je prémiové parfémové kadidlo od Nabeel Perfumes. Velmi smyslná a aromatická vůně, která vás příjemně překvapí. Výrazné kořeněné noty parfémové směsi ve vás při vykuřování vyvolají skvělé pocity úspěchu a sebejistoty. Váš prostor příjemně provoní unikátní vůni s nádechem luxusu a pohodlí.
Váha
40 g
Složení
bergamot, bazalka, ylang-ylang, dubový mech, pižmo aj.
Vhodné pro
parfemaci a očištění interiérů, prádla, předmětů a osob
Vykuřování
elektrická kadidelnice, bakhoor kadidelnice, pícka, uhlík a plátek mica
Vůně
gurmánská, květinová, dřevitá, pižmová, orientální
Značka
Nabeel Perfumes
Země původu
Spojené arabské emiráty
dostupnostskladem
Cena s DPH 290 Kč
Cena bez DPH 240 Kč

Bakhoor kadidla jsou luxusní parfémové směsi určené k vykuřování, očištění a provonění interiérů, předmětů i osob.

Parfémové směsi se vyrábějí namáčením štěpinek vzácného agarového (oudového) dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylinek a každá vonná kompozice má své jedinečné aroma. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu.

Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

Složení parfémové směsi Black Bakhoor:

Hlava: bergamot, limetka, bazalka

Srdce: geránie, ylang-ylang, levandule, šalvěj, skořice, pelyněk

Základ: pižmo, dubový mech

Black Bakhoor vás zavede do světa elegantní nonšalance, plného strhujícího žáru, vášně a smyslnosti. Vonná kompozice tohoto unikátního domácího parfému je navržena tak, aby uspokojila nároky všech znalců a gurmánů orientálních vůní.

Má v sobě sílu, odvahu, charisma i sebevědomí. Podmanivý úvod se skládá z aromatické a uklidňující vůně bazalky, nahořklého bergamotu a svěží zelené limetky. V srdci vůně se ukrývají esence bylinkové levandule, pikantní geránie, očistného pelyňku a léčivé šalvěje. Hřejivost skořice dodává celé vůni podmanivě sladké delikátnosti, která se zachumlává do balzamicky květinového ylangu. Základem vůně prostupuje tajuplnost oudového dřeva s příměsí vzrušujících zemitých nót tabáku, dubového mechu a smyslných tónů bílého pižma, které dodávají celé kompozici na neodolatelné přitažlivosti.

Popis a užití:

  • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování a očistu vašich domovů
  • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
  • pro zlepšení nálady, uvolnění mysli, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
  • pro lásku a navození romantické atmosféry
  • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
  • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
  • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
  • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
  • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické kadidelnice, elektrický ruční bakhoor a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Z tabulky kadidla odloupněte 1/4 dílku a pozvolna zahřívejte ve vámi zvolené kadidelnici. Za použití vykuřovací pícky vám tento malý kousíček postačí na celou dobu hoření čajové svíčky a místnosti o velikosti cca 15 - 30 m2 tak zajistí intenzivní provonění po celý den.

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, předvádějících to nejlepší z umění parfemace na vlastní kůži!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč
Mosazná kadidelnice s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
596 Kč
Kadidelnice Symboly štěstí mosaz
1 105 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

NASAEM BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo
290 Kč
Parfémová kadidla

Bakhoor jsou unikátní a luxusní parfémové směsi určené k vykuřování pocházející ze Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se z prvotřídních přírodních surovin, jejichž základem je vzácné oudové (agarové) dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná.

Každá směs se vyrábí namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylin, které vybrané vůni propůjčují jedinečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

nahoru