Vonný esenciální olej FRÉZIE S ORCHIDEJÍ

>
Hladké tóny medově opojné frézie na vás dýchnou svou svěží čistotou a lehkostí, orientálně smyslnou orchidej umocňují sladké akordy čerstvého letního ovoce a vytvoří kolem vás příjemně uvolňující atmosféru, plnou nadhledu a dobré nálady.
Objem
12 ml
Vhodné pro
jaro, léto, dobrou náladu, doplnění energie
Vůně
jemná sladce květinová, svěží, delikátní, exotická
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 165 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně: jemná, svěží, sladce květinová, exotická

Tóny: medová frézie, bílá orchidej, letní ovoce

Roční období: jaro, léto, podzim

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej SANDALWOOD santalové dřevo
150 Kč
Vonný esenciální olej ORIENTAL SPICE
165 Kč
Vonný esenciální olej POMERANČ A SKOŘICE
165 Kč
nahoru