Růže nebeské vonné tyčinky

Růže, Blue Line, čistě přírodní vonné tyčinky. Přeneste se spolu s královnou květin do světa lásky, něhy a romantiky.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Růže, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Nechte se hýčkat a rozmazlovat květinovou vůní z Orientu. Přeneste se do světa lásky, vášně, něhy a romantiky.

  • Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.
  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací. 
  • Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Růže se zcela oprávněně nazývá "Královnou květin". Je matkou všech vůní, pradávným symbolem lásky, vášně a romantiky.  Růži přivezli z Orientu do Evropy poprvé ze svých výprav Křižáci. Vůně růže má silný vliv na naše emoce. Má jemný, květinový a smyslný nádech, který uvolňuje a rozjasňuje náladu. Růže se pro své afrodisiakální účinky používá ve všech směsích pro lásku a erotiku. Celkově uklidňuje, odstraňuje stres, napětí a deprese, ůčinně pomáhá při bolestech hlavy. Posiluje srdeční čakru. Růže je také bylina ochranná, která dokáže zlomit lecjaké kouzlo. Dovolte jedinečné vůni růží otevřít svá srdce lásce!

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 minut.

Alternativní zboží

Truhlička a stojánek na vonné tyčinky Satva Antik
280 Kč
Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle
198 Kč
nahoru