Vánoční dárková sada ZIMNÍ POHODA

1 525 Kč 1 260,33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vstupte do Zimní pohody – okouzlující dárkové sady, kde se setkává láska, péče a pohodlí. Obdarujte své blízké voňavým dárkem plným magické atmosféry radosti, světla a harmonie s jedinečnými ORGANIC GOODNESS SMUDGE svíčkami a dalšími klenoty, které se ukrývají v naší krásně zabalené voňavé vánoční kazetě. Ať tato výjimečná světla prozáří dlouhé zimní večery vašich blízkých, přinášející do nich hřejivý nádech domácí pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte sbohem dennímu stresu a užijte si nezapomenutelné chvíle klidu s uvolňujícímí vůněmi svíček značky Organic Goodness, které jsou díky použitým esenciálním olejům vhodné pro aromaterapii a relaxaci. Každá svíčka byla ručně vytvořena s láskou v Indii, abyste mohli ponořit své smysly do harmonie vůní, které přinášejí okamžité uvolnění a pohodu.

Svíčky Organic Goodness Smudge obsahují přírodní sójový vosk, bezolovnaté bavlněné knoty, 100% čisté esenciální oleje a kousky pryskyřic, větviček, bylinek a koření. Díky svému složení bez všech škodlivých a chemických látek jsou vhodné i pro alergiky a vyznačují se dlouhou dobou hoření s jemnou delikátní vůní. Atraktivní skleněná dóza se zlatými motivy energetického symbolu Květ života je příslibem hojnosti, lásky, světla, ochrany a pozitivní energie. Zabaleny v krásné dárkové papírové krabičce.

Vánoční dárkový box Zimní Pohoda obsahuje:

  • Sójová svíčka Kadidlo & Myrha 200 g - s uklidňující vůní esenciálního oleje kadidla a oleoresinu myrhy. Tato svíčka s kořeněným, dřevitým a lehce citrusovým aroma, doplněným o kousky obou vzácných pryskyřic, nese silnou vibrační energii. Pomáhá čistit, chránit, transformovat a harmonizovat vaše prostředí, pozvedává mysl a prohlubuje duchovní vědomí.
  • Sójová svíčka Palo Santo & Cedr 200 g - s balzamickou vůní čistého esenciálního oleje posvátného dřeva Palo Santo, která v sobě propojuje posvátné očistné a ochranné energie s hřejivou, dřevitě sladkou vůní láskyplného cedru.
  • Aura Balance sprej Uvolnění 30 ml - energetický sprej pro transformaci jemných úrovní vibrací, který pomáhá zbavit se negativních myšlenek, fyzického a duševního napětí. S okouzlující květinovou vůní esenciálního absolue z růže damašské pro hlubší spojení se srdeční čakrou
  • Dřívko Palo Santo a snítka Bílé šalvěje - posvátné spojení dvou mocných šamanských vykuřovadel, která podporují čištění, ochranu a energetickou rovnováhu prostoru, v němž jsou použity.
  • Křišťálová mini geodka z Maroka - přírodní křišťálová geodka s dutinou plnou překrásných krystalů namířených směrem dovnitř přináší světlo a radost do jakéhokoli prostředí. Tento malý klenot je symbolem světla na Zemi. Dobře slouží k ochraně a duchovnímu růstu. Zesiluje pozitivní energie a stabilizuje auru.

Vše s láskou a pečlivostí zabaleno v krásném eko dárkovém balení a kartičkou Merry Xmass. Stačí jen položit pod stromeček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Kategorie: vánoce, dárky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: