Přenosná elektrická USB kadidelnice BAKHOOR bílá

1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Skladem

Nespornou předností elektrické ruční kadidelnice je, že jí můžete mít kdykoliv a kdekoliv u sebe. Je totiž přenosná! Snadno si jí nabijete přes USB kabel podobně jako mobilní telefon, je malá a skladná, takže se vejde i do kabelky a manipulace je s ní naprosto jednoduchá. Užijte si své oblíbené vůně, kdykoliv chcete a potřebujete! Můžete jí použít v autě, v MHD, v kanceláři, ve škole, v obchodě, prostě kdykoliv pocítíte potřebu osvěžit a vydezinfikovat vzduch okolo sebe, uklidnit nebo uvolnit mysl, osvěžit se a doplnit energii. Slouží i k provonění vlasů a oděvů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete mít svou oblíbenou vůni stále u sebe a použít jí kdekoliv a kdykoliv potřebujete?

Pak právě pro vás je přenosná příruční elektrická kadidelnice tou správnou volbou!

Přenosná kadidelnice se snadno nabíjí pomocí USB kabelu a představuje zcela nový, revoluční a moderní způsob komfortního vykuřování.

Vložením malého kousíčku vonné přírodní substance v podobě vzácných dřev a dřevěných Bakhoor směsí do přenosné kadidelnice můžete očistit, dezinfikovat, provonět a zharmonizovat sebe i svůj okolní prostor, ať jste kdekoliv. Např. na cestách, v práci, v autě, čekárně, hromadné dopravě, ve škole, na návštěvě, doma, před spaním apod. Máte před zkouškou nebo důležitou schůzkou a cítíte se nervózní? Žádný problém! Stačí jen zmáčknout tlačítko a hned vás zahalí obláček uklidňující a euforizující vůně, která uvolní a pročistí vaší auru i mysl.

Jak funguje přenosná elektrická kadidelnice a k čemu slouží?

Princip je velmi jednoduchý, stejně tak obsluha i manipulace. Přenosná kadidelnice funguje stejně, jako klasická elektrická kadidelnice, která zahřívá přírodní vonnou substanci pomocí keramické topné spirály. Dosahuje teploty až 400 ° C, přičemž nepracuje přímo s plameny, takže vzniklý dým si zachová svou pravou přírodní podstatu a pomalu se uvolňuje i rozvíjí v celé své kráse. Můžete si tak vychutnat dokonalý a zcela čistý aromaterapeutický zážitek. 

  • během hoření vydává jen velmi málo kouře a vy si tak naplno užijete nejen krásných vůní, ale i jejich skvělých relaxačních a účinků
  • je ekologicky nejčistším, nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem vykuřování a přírodní parfemece
  • užití: k osobní parfemaci, parfemaci vlasů a oděvů, uvolnění a uklidnění mysli, očištění, dezinfekci a provonění vzduchu, k ostranění negativních energií, k harmonizaci a relaxaci, pro klidný spánek
  • důležité upozornění: ke spalování v přenosné elektrické kadidelnici se hodí pouze určité druhy vykuřovadel, které uvádíme níže. Jiné druhy vykuřovadel používat rozhodně nedoporučujeme! Do kadidelnice nikdy nedávejte sypké, práškové, tekuté, pryskyřičné a bylinné druhy.
  • vhodná pro vykuřování: agarové (oudové) dřevo, santalové dřevo, Palo Santo, styrax, cedrové dřevo, guajakové dřevo, quasijové dřevo, Bódhi tree dřevo, dřevěné směsi Bakhoor
  • kadidelnice je lehká a příjemná do ruky, snadno se vejde i do relativně malé kabelky, nebo příručního zavazadla
  • elegantní design
  • nabíjí se pomocí USB kabelu - při každodenním používání vydrží baterie na jedno nabití cca týden
  • balena v dárkovém boxu
  • obsahuje příslušenství: pytlíček na přenášení černé barvy , dávkovací pinzetku, kartáček na čistění, USB kabel, český a anglický návod k použití

Náš tip: Osobně nosím ruční kadidelnici všude sebou. Obvykle v ní mám oudové dřevo, nebo některý z oudových bakhoorů, protože tuhle vůni prostě miluji! Už mnohokrát jsem tak na cestách pomocí této zázračné vůně uklidnila unavené a podrážděné malé děti. I našim kočičkám se moc líbí. Pokaždé, když voním sebe, přijdou si také pro pár nádechů - 2-3x jim kouřem ovoním čumáčky a jsou zcela blažené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kadidelnice
Barva: bílá, zlatá
Délka: 11,5 cm
Materiál: kov, plast
Napájení: USB
Kapacita baterie: 2000mAh
Doba nabíjení: 2 hodiny
Použití: kdekoliv a kdykoliv, MHD, automobil, kancelář, obchod, hotel, škola, domácnost
Vhodné pro: vykuřování vonných dřev a bakhoorů, provonění, čištění, dezinfekci, parfemaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: