Bódhi tree kousky dřeva 20g

114 Kč 94,21 Kč bez DPH
Skladem

Dřevo z posvátného stromu Bódhi - stromu, pod kterým Buddha dosáhl svého osvícení, vydává při vykuřování příjemně teplou, lehce dřevitou vůní, která na jemněhmotné úrovni pročišťuje auru i atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latinský název: Ficus religiosa (v sanskrtu se nazývá ashvattha, v hindštině peepal)

Země původu: Indie

Bódhi tree - fíkovník posvátný, známý též pod názvy Strom života a Strom Osvícení je druh rozložitého fíkovníkovitého stromu se srdcovitými listy, pod kterým dle legendy dosáhl v meditaci Buddha svého osvícení.

V buddhistické tradici je bódhi považován za strom posvátný. Stromy fíkovníku posvátného se nekácí a tak často dorůstá do obrovských rozměrů. Sklízí se pouze dřevo z přirozeně padlých stromů a větví.

Vykuřování bódhi:

  • vyznačuje se příjemně teplou, jemně dřevitou vůní
  • čistí auru i okolní atmosféru na jemněhmotné úrovni
  • uvolňuje a celkově uklidňuje
  • používá se při stavech napětí - harmonizuje a propůjčuje dobrou náladu
  • pro meditaci, relaxaci a duchovní probuzení

V Ajurvédě se léčivé vlastnosti stromu používají pro udržení zdraví krevního oběhu, ledvin, plic, zraku, trávení a pro ošetření kůže a drobných poranění.

Náš tip: Bódhi přidávejte do směsí spojených s uvolněním a harmonizací. Dobře se kombinuje se santalovým dřevem, indickým kadidlem, guggulem, zlatou ambrou a myrhou.

Upozornění: Jako většina bylinek, má i bódhi léčivé vlastnosti. Na našem e-shopu nabízíme bódhi pouze za účelem vykuřování! Pokud by jste ho chtěli použít i jinak, je to na vaši vlastní zodpovědnost. Bližší informace o léčivých vlastnostech fíkovníku posvátného najdete v herbářích na internetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřeva
Užití: Duchovní, Meditace, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vykuřování: Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: