Přírodní hypoalergenní mýdlo s MASTIXEM a OLIVOVÝM OLEJEM

Výživné složení čistého mastixového a olivového oleje šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku obličeje a celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před vysoušením i podrážděním. Snižuje známky stárnutí, vyhlazuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagenu a zlepšuje její pružnost. Zvláčňuje a regeneruje. Po umytí je pokožka na dotek jemná, svěží a dokonale hydratovaná. Vhodné pro všechny druhy pleti včetně suché, stárnoucí, citlivé a dětské pokožky.
Váha
100 gr
Složení
100 % přírodní, mastix, olivový olej
Vhodné pro
mytí rukou a celého těla, všechny druhy pokožky
dostupnostskladem
Cena s DPH 89 Kč
Cena bez DPH 74 Kč

Pokud hledáte kvalitní přírodní mýdla, již nehledejte! Nejlepší volbou jsou:

  • Přírodní bylinná mýdla s mastixem
  • Mýdla MIROVOLOS s mastixovým olejem

Úplně první, unikátní a špičková mýdla s čistou mastixovou pryskyřicí nejvyšší kvality z Chiosu v Řecku. Jedinečná a zcela originální receptura. Mýdla jsou vyrobena výhradně z přírodních ingrediencí a rostlin (převážně v BIO kvalitě), obohacené o vzácný mastixový olej. Mnohočetné vědecké výzkumy prokázaly silnou antibakteriální a antimykotickou aktivitu mastixového oleje. Aktivuje mechanismus pro obnovu kožních buněk a udržuje potřebnou vlhkost pokožky.

Více o mastixu naleznete zde

Mastixová mýdla Anemos jsou hypoalergenní, k pokožce velmi jemné a šetrné. Ideální pro všechny, kdo mají sklon k alergiím a dráždivým reakcím, nebo pro ty, kteří hledají to nejlepší! Zajišťují hluboké čištění pokožky obličeje, těla a intimních partií. Každodenní optimální péče pro všechny druhy pokožky, včetně citlivé, dětské a podrážděné. Mýdla prošla dermatologickými a klinickými testy a byla jim uděleny mezinárodní certifikáty ISPE (Mezinárodní společnost pro farmakoepidemiologii), které jsou zárukou vysoké kvality a maximálních účinků přírodních surovin.

  • certifikát ISPE - 100% hypoalergenní
  • certifikát ISPE - 0% dráždivost pro pokožku

Alternativní zbožízobraz vše

Mastix CHIOS Řecko DELUXE velké slzy
139 Kč
Mastix CHIOS Řecko DELUXE malé slzy
139 Kč
Přírodní hypoalergenní mýdlo s MASTIXEM
89 Kč
Přírodní mýdlo s MASTIXEM a vůní Egejského moře
89 Kč
Bylinné antibakteriální tekuté mýdlo s MASTIXEM a BIO ALOE VERA
149 Kč
nahoru