Vonný esenciální olej FRESH LINEN

>
Rozkošná vůně, plná vzdušné svěžesti vás svůdně láká k zachumlání se do čistě vypraných a nadýchaných peřinek! Vonný olej Fresh Linen vás tímto sladkým pocitem lenošení a hlubokého uvolnění naplní kdykoliv si budete přát. Lehká krémová kompozice s osvěžujícími prvky šťavnaté aloe, citrusových plodů, bylinkové levandule, opojně květinové plumérie a hřejivé ambry naplní vaše prostory něžnou jemností, kterou si zamiluje celá rodina.
Objem
12 ml
Vhodné pro
čistotu, svěžest, uvolnění, relaxaci, odpočinek, lásku
Vůně
nadýcháná, čistá, svěží, hedvábně květinová, slabě citrusová, balzamická
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 150 Kč
Cena bez DPH 124 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

  • Vůně: nadýcháná, čistá, svěží, hedvábně květinová, slabě citrusová, balzamická
  • Tóny: lehká krémová kompozice s osvěžujícími prvky šťavnaté aloe, citrusových plodů, bylinkové levandule, opojně květinové plumérie a hřejivé ambry vytváří magickou atmosféru, plnou něžné lásky, pohlazení, romantiky a hluboké relaxace
  • Roční období: vůně je vhodná pro všechna roční období, ale pro její výraznou svěžest jí rozhodně oceníte v teplých měsících
  • Interiérový styl: vhodná k dekoraci a provonění všech interiérů - domovů, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, masážních salónů a reprezentativních prostor 

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa Květ života černá
410 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
790 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
790 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Malá parfémová lampa TSARINA
990 Kč
Střední parfémová lampa TAHITIAN SUNSET
1 050 Kč
Střední parfémová lampa ROSE BUD
1 050 Kč
Střední parfémová lampa DREAMCATCHER
990 Kč
nahoru