Vonný esenciální olej JAPANESE ORCHID

>
Luxusní vonný olej Japonská orchidej vám odhalí pravou podstatu tajemství vůně v něm ukryté. Jemné a něžné doteky vzácných japonských orchidejí odkrývají naplno svou krásu a hladkou vyváženost hned při prvním přivonění. Svěží lahodnost pomerančových květů se utápí v opojném jasmínu a smyslné vanilce. Hluboký závěr z teplé ambry a skořice vás zahřeje na duši i na těle!
Objem
12 ml
Vhodné pro
lásku, smyslnost, harmonii, relaxaci, radost a štěstí
Vůně
vznešená, jemná, delikátní, květinová, smyslná, orientální
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 150 Kč
Cena bez DPH 124 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

  • Vůně: vznešená, jemná, delikátní, květinová, smyslná, orientální
  • Tóny: japonská orchidej, neroli, jasmín, ambra, vanilka, skořice
  • Roční období: aromatická vonná kompozice vhodná k použití po celý rok
  • Interiérový styl: vhodná k dekoraci a provonění všech interiérů - domovů, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, masážních salónů a reprezentativních prostor 

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa Květ života černá
410 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
790 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
790 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Malá parfémová lampa TSARINA
990 Kč
Střední parfémová lampa TAHITIAN SUNSET
1 050 Kč
Střední parfémová lampa ROSE BUD
1 050 Kč
nahoru