Ambra nebeské vonné tyčinky

Ambra, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Měkká, medová a hřejivá vůně ambry je od starověku ceněna jako afrodiziakum a vůně lásky.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Ambra vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Měkká, medová a hřejivá vůně ambry je od starověku ceněna jako afrodiziakum a vůně lásky. Sladká, lehce medová vůně pomáhá při všech stavech neklidu, smutků, depresí a bolestí spojených se srdcem. Vůně ambry vytváří atmosféru útěchy. Má lehce erotickou vůni, která posiluje lásku a libido.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Alternativní zbožízobraz vše

Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky SLUNCE
605 Kč
Věž, stojánek na vonné tyčinky Tádž Mahal
524 Kč
ČAKROVÝ červený stojánek na vonné tyčinky z mastku
276 Kč
Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru