Nag Champa, vonné tyčinky, nebeská řada

Nag Champa, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Úchvatná a opojná vůně indických květů Frangipani ve vás obnoví vnitřní klid a harmonii.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Nag Champa, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Zahalte se do úchvatné a opojné vůně exotických květů Frangipani, která obnoví váš vnitřní klid a nastolí harmonii v duši.

  • Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.
  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací. 
  • Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Nag Champa je indický název pro skupinu velice voňavých, exotických keřů, s krásnými květy, rodu Plumeria (obecně nazývány Frangipani). Květiny a vůně Nag Champy jsou úzce spojeny s chrámy buddhistické a hinduistické kultury. V Indii si během svatebního obřadu ženich s nevěstou mezi sebou vzájemně vyměňují spletené věnce z květů plumérií. Příjemná vůně Nag Champy je velmi jemná, květinová, sladce opojná, s lehkými afrodiziakální účinky. Navozuje příjemnou, povznášející, harmonickou a romantickou atmosféru. S oblibou se vůně Nag Champy používá při cvičení jógy a pro podporu příjemnější meditace. Díky své jemné vůni jsou tyčinky Nag Champa vhodné i ke každodennímu vykuřování. Poznejte i vy kouzlo této tradiční vůně!

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle
198 Kč
nahoru