Ylang Ylang vonné tyčinky Geen Line

125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem

Ylang Ylang vonné tyčinky ze zelené řady "Green Line", 100 % přírodní. Sada včetně keramického stojánku. Intenzivní a sladká květinová vůně, která dokonale harmonizuje srdce a emoce, uklidňuje a povznáší ducha. Nechte se okouzlit touto nádhernou vůní a dovolte jí, aby vás přenesla do světa Orientu, kde čas plyne klidněji a pomaleji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasně bohaté a tropické aroma této silice se využívá zejména pro podporu lásky, klidu a sexu. Za tímto účelem ho můžeme nosit přímo na těle nebo přidávat do vhodných směsí.

Název ylan-ylang znamená „květina květin“. V Malajsii jsou květy Ylangu symbolem ženské krásy. Tradičně se za účelem udržení lásky kape několik kapek ylangové silice na lože novomanželům. Ylangová silice je velmi ceněna v oblasti psychiky.

Zklidňuje mysl a napětí, je výrazně antidepresivní a pomáhá při nespavosti. Jako afrodiziakum pomáhá při všech sexuálních problémech, včetně impotence a frigidity. Podporuje senzitivitu.

 

Vonné tyčinky zelené řady "Green Line" jsou vyráběny podle přísných norem čistoty přírodního prostředí. Obsahují nejčistší, kvalitní éterické oleje, pryskyřice a byliny, bez bambusových štěpin. Všechny použité materiály jsou 100 % přírodní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: