Vonný vosk SWEET GRACE

226 Kč 186,78 Kč bez DPH
Skladem

Delikátní a jemná vůně Sweet Grace je naprostým favoritem mezi vonnými kompozicemi od firmy Bridgewater. Vonný vosk Sweet Grace v mžiku naplní vaše prostory krásnou, doslova nebeskou vůní, s kterou se budete cítit, jako když plujete na obláčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Delikátní a jemná vůně Sweet Grace je naprostým favoritem mezi vonnými kompozicemi od firmy Bridgewater. Vonný vosk, s trefným názvem Sladká Grace - jméno Grace pochází z latinského "gratia", což znamená půvabná, milá a spanilá, se skutečně vyznačuje mimořádně půvabnou, jemnou, delikátní a milou vůní bílých květin, čajových lístků a pačuli.

Vonný vosk je součástí kolekce Welcome Home od světoznámého amerického výrobce luxusních vůní pro domácí použití - firmy Bridgewater Candle.

Zcela přírodní vonné vosky Bridgewater se vyznačují dlouhou dobou hoření, vysokou kvalitou zpracování, širokou škálou delikátních vůní a umně propracovaných vonných kompozic, vhodných pro všechny milovníky jemných a delikátních vůní. Provoňte si své domovy! 

Vůně: jemná, milá, delikátní, nadýchaná, balzámovitá, slabě květinová, příjemně uklidňující a harmonická

Tóny: bílé květy s lehkým a smyslně ovocným nádechem, čajové lístky a pačuli

Roční období: pro svou mimořádnou jemnost se vůně Sweet Grace hodí po celý rok

Doba hoření: vonné vosky Bridgewater se vyznačují dlouho trvající dobou hoření s výrazně intenzivní vůní. Každá tabulka vosku obsahuje 6 dílků a do běžně velké aromalampy stačí použít pouze půlku jednoho dílku, který můžete použít opakovaně. Dle našich zkušeností dokonce až 3x za sebou. Vonné vosky můžete i libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní, zcela originální, vonnou kompozici.

Vyrobeno: v USA  

  • čistě přírodní, netoxické a nedráždivé složení, ze 100 % organického sojového vosku a jemných esenciálních olejů nejvyšší kvality, šetrné k životnímu prostředí, netestováno na zvířatech

Vonný vosk návod k použití: Rozpusťte kostičku v horní části aromalampy pomocí běžné čajové svíčky, která hoří dole. Po sfouknutí svíčky vonný vosk opět ztuhne a dá se znova použít. Vonný vosk nepokládejte do vody. Pro snadné vyčištění aromalampy od vyhořelého vosku jí umístěte na několik hodin do lednice. Vosk tak lépe ztuhne a lehce ho pak odstraníte pomocí kulatého jídelního nože.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné vosky
Váha: 73 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: