Větrný mobil Ganéša Ø 25cm

899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem

Ganéša je bohem moudrosti, štěstí a zdaru. Rotující mobily pracují se světlem i větrem a účinně harmonizují okolní prostor. Aktivují a oživují životní energii a usměrňují tok čchi správným směrem. Krásná a léčivá světelná dekorace dovnitř i na ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fascinující pohyblivé mobily (rotující kruhy) se za pomocí větru ve vzduchu otáčejí a rotují. Tím účinně aktivují energii a oživují okolní prostor. Navíc sluneční paprsky a světlo, které se odráží v zrcadlových nerez mřížkách, vytváří nádherné světelné efekty, které mají uklidňující, povzbuzující a harmonizující účinky na naši duši.

Větrné mobily jsou vyrobeny z kvalitní, nerezové oceli a jejich použití je vhodné do interiéru i exteriéru. Elegantní a dekorativní mobily jsou ideální svatební dar, dárek ke kolaudaci a k jedenáctému - ocelovému výročí svatby. Zkrášlete si svůj životní prostor!

Feng Shui větrný mobil Ganéša

  • rychle a účinně aktivuje, oživuje, léčí, čistí i harmonizuje okolní prostory
  • usměrňuje tok čchi správným směrem
  • rozproudí a vyrovnává okolní energii a odstraňuje nahromaděnou negativní energii
  • Ganéša je jedním z pěti hlavních hinduistických bohů. Je znázorňován se sloní hlavou, která představuje věrnost, inteligenci a sílu. Uši symbolizují moudrost a schopnost naslouchat, břicho štědrost a vyrovnanost, čtyři končetiny pak mysl, intelekt, ego a svědomí. Ganéša je bohem počátků, poskytuje materiální a duchovní bohatství a je ochráncem podnikání. Má moc odstraňovat překážky, zejména na začátku všech projektů. V tantrických rituálech je vůdcem a ochráncem lásky a milostných vztahů.
  • hra světel a barev uklidňuje, tiší mysl a navozuje pocity hluboké relaxace
  • elegantní a luxusní dekorace, vhodná k zavěšení do každého interiéru i exteriéru
  • díky kvalitní nerezové oceli, z které je mobil vyroben, ho můžete zavěsit i na vaši zahradu, balkon či terasu, kde bude vynikajícím léčebným Feng Shui nástrojem proti nežádoucím a rušivým vlivům (hluční sousedi, ostré rohy, rušné ulice apod.)

Náš tip: Pokud chcete, aby vám mobil vydržel co nejdéle, tak pro venkovní užití ho doporučujeme zavěsit na místo chráněné před deštěm a silnou vlhkostí.

Údržba: mobil očištujte lehkým omytím přípravkem na nerezavějící ocel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Větrné a světelné mobily
Materiál: nerez ocel

Návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: