Přívěsek první čakra Muladhara Swarovski s řetízkem

1 892 Kč 1 563,64 Kč bez DPH
Skladem

Atraktivní, moderní přívěsek s řetízkem a krysaly Swarovski® pro první čakru Muladharu. Posiluje vnitřní sílu, jistotu, stabilitu, sebedůvěru, schopnost se prosadit, tvůrčí schopnosti, budování existence, materiální zabezpečení a uzemnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atraktivní a moderní design, vynikající kvalita zpracování, cenová dostupnost - to je krédo mezinárodní novozélandské firmy na výrobu šperků Crystalp Jewelery Ltd. Walter Pfeifer založil značku Crystalp v roce 2001, po té, co pracoval 20 let, jako víceprezident marketingu ve firmě Swarovski a dodnes si udržuje s firmou Swarovski úzké a přátelské vztahy. Z tohoto důvodu získává firma Crystalp přístup k nejnovějším designům Swarovski elements. Všechny klenoty jsou vyrobeny ze základních kovů a následně jsou silně pokovovány rhodiem.

Nejnovější kolekce, vytvořená mladými a talentovanými designery šperků, se zaměřila nejen na krásu a estetičnost, ale také na funkčnost nošených šperků. Vznikla tak unikátní čakrová řada elegantních přívěsků, doplněných o postříbřené řetízky. Šperk vám teď bude nejen slušet, ale zároveň vás bude léčit, harmonizovat a posilovat!

Přívěsek pro první čakru:

  • vyroben z vysoce kvalitní, legované nerez oceli, pokovován silnou vrstvou rhodia, se zvláštním důrazem proti opotřebení
  • testován jako nealergenní, bez přídavku niklu
  • s originál krystaly Swarovski® a certifikátem kvality - krystaly jsou do šperku ručně zasazovány s 6 měsíční zárukou proti opotřebení při běžném používání
  • první kořenová čakra Muladhara posiluje: sebevědomí, vnitřní sílu, jistotu, stabilitu, tvůrčí schopnosti a schopnost sebeprosazení, budování rodiny a materiální existence. Uzemňuje a poskytuje spojení s Matkou Zemí.

Sada obsahuje: čakrový přívěsek a nastavitelný řetízek o délce 75 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové šperky
Průměr: 4 cm
Velikost: řetízek 75 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: