Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky DAMARA extra dlouhé

239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem

Damarová pryskyřice je doslova sluníčko mezi vykuřovadly! Slovo dammar znamená v překladu SVĚTLO a její jasná, citrusově svěží vůně vás naplní radostí, dobrou náladou a chutí do života. Damarovou pryskyřicí vykuřujte vždy, když potřebujete zahnat chmury a projasnit náladu. Je zvláště užitečná pro překonávání smutku, melancholie a depresí. Používá se k čištění, léčení, ochraně a její kouř vám umožňuje navázat spojení s bytostmi světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxujte s čistou přírodou!

Pryskyřičné vonné tyčinky z řady Long Line lze právem považovat za zcela mimořádné! Vzhledem ke způsobu jejich výroby a vysokému obsahu čisté damarové pryskyřice mají stejné účinky, jako kdybyste zapálili klasickou damara pryskyřici.

Tyčinky jsou vyráběny na základě tisíciletých tradic a zkušeností s vykuřováním v malém ašramu v jižní Indii. Obsahují pouze 100 % přírodní ingredience nejvyšší kvality. K základní směsi, kterou tvoří kokosové uhlí a práškově rozemleté dřevo, se přidává vysoký (až 33 %) podíl z čisté damarové pryskyřice. Vytvořená směs je poté ručně válcována na bambusové tyčinky.

Vykuřování damarou vám navodí ten pravý aromaterapeutický zážitek! Krásně voní po svěžích citrusových plodech, které se harmonicky mísí s jemně sladkými a dřevitými tóny. Je právem nazývána sluníčkem mezi kuřidly. V hindštině slovo „dammar“ znamená světlo a přezdívá se jí také cat-eye (kočičí oko). Je zvláště užitečná při překonávání smutku, odstraňuje deprese a melancholii, zahání chmury a projasňuje náladu.  

Přírodní vonné tyčinky DAMARA extra dlouhé:

 • ručně vyráběné a válcované na bambusovou štěpinu v malé indickém ašramu
 • 100% a pouze přírodní ingredience s vysokým obsahem damarové pryskyřice
 • mimořádná kvalita, čistá a zcela autentická vůně bílé damary - projasňující, svěží, příjemně citrusová a sladce dřevitá
 • stejné uvolňující, uklidňující, léčivé, čistící a harmonizační účinky, jako u vykuřování klasické pryskyřice damary
 • tyčinky skvěle vyčistí, zharmonizují a dlouhodobě provoní i větší prostory: obchody, kanceláře, reprezentativní místnosti, recepce, haly, masážní a wellness salony, meditační prostory a prostory pro cvičení, relaxaci, přednášky apod.

doba hoření až 2 hodiny

cca 10 ks tyčinek.

Vykuřování damarou:

 • euforizující, projasňující a osvěžující účinky na tělo, duši i mysl
 • odstraňuje negativní energie a poskytuje před nimi účinnou ochranu
 • čistí, léčí a hojí na všech energetických úrovních
 • pozvedává ducha a vnáší světlo do temnoty
 • zbaví vás smutku, melancholie, beznaděje, úzkostí i depresí
 • spojí vás s vyšším vědomím, duchovní říší a bytostmi světla
 • naplní vás vysokými vibracemi lásky a harmonie
 • stimuluje dobrou náladu, chuť a radost do života
 • damara je spojena s planetou Slunce, jarem, elementem Vzduchu, s hinduistickým bohem Višnu a znameními zvěrokruhu: Blíženci, Váhy a Vodnář

účinky: očištění, ochrana, láska, energie, radost, štěstí, relaxace, uvolnění, hluboký klid a mír, harmonie, koncentrace, duševní jas, povzbuzení, nové začátky

Damaru můžete vykuřovat kdykoliv, když máte pocit nedostatku světla a tepla! Ideální vůně pro jarní očištění a harmonizaci vás i vašeho okolí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní a dlouhé tyčinky
Délka: 37 cm
Doba hoření: cca 120 min
Užití: Pro lásku, Projasnění, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 45 g
Vůně: citrusová, sladce dřevitá, svěží, zářivá
Země původu: Indie
Složení: 100 % přírodní s vysokým podílem damarové pryskyřice
Vhodné pro: radost, štěstí, klid, uvolnení, léčení, očistu, ochranu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: