Karafa Vital Happy Pinus s Květem života, 1,3l

1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem

Revitalizační skleněná karafa a zároveň praktický dekantér na vodu, víno a jiné nápoje. Žijte zdravě a v souladu s přírodou! Karafa Pinus má dvě zátky - jednu klasickou, skleněnou a jednu dřevěnou ze švýcarské lesní borovice, která dodá vašemu nápoji specifickou příchuť a energii přírodního dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte své vodě život a sobě zdraví!

Voda je pro náš životní organismus nezbytnou součástí a velice záleží na její kvalitě, která výrazně ovlivňuje naše celkové zdraví. Dnes již všichni dobře víme, že voda z kohoutku je plná chloru a jiných, našemu organismu škodlivých látek a dlouhou cestou vodovodním potrubím ztrácí na své přirozené energii a vitalitě. 

A tomu se můžeme vyvarovat používáním harmonizačních a revitalizačních karaf, které byly speciálně navrženy v souladu s učením Feng Shui tak, aby nám přinášely vodu dokonale čistou, energeticky posílenou, povzbuzující, oživenou a vitální.

Revitalizační karafy Vital svým perfektně tvarovaným Feng Shui designem v šesti vlnové, kaskádovité dynamice, geometrickým pochopením a vnímáním vlivů přírody, včetně vědomí jemných, harmonizačních schopností tónů a zvuků, přispívají k dokonalému a rychlému oživení oslabené vody z kohoutku.

Již během 5 minut vykazuje tekutina v karafě podobnou vitalitu, jako má voda z čistého a léčivého pramene ve francouzských Lurdách. Vaše nápoje budou, díky této unikátní karafě, naplněné během chvíle čistou a životadárnou, posilující energií. 

  • ručně foukané karafy ze speciálního, jemného a energetického, křišťálového skla nejvyšší kvality, s jedinečným tvarem, který byl vytvořen na základě matematického převedení hudebních tónů do jemných a harmonizujících energetických vln
  • tvar a forma produktů Vital vytváří energetický rezonační vzorec, který svými vibracemi oživí a zvýší vitalitu vody, stejně tak všech ostatních tekutin, které vodu obsahují (víno, džuš, šťáva apod.)
  • tento proces probíhá přímo v nádobě, ale harmonické vibrace nádoby působí i do jejího bezprostředního okolí, což má příznivý vliv na všechno, co se v jejím dosahu nachází
  • na dně karafy je vypálen barevný posilující a energetizující symbol posvátné geometrie - Květ života, který se od dob starověku používá k vitalizaci nápojů a pokrmů
  • vkusná a dekorativní karafa slouží i jako dekantér na víno a jiné lihoviny
  • vyrobeno z čistého a vysoce kvalitního skla, bez příměsí olova a jiných těžkých kovů. Karafa Pinus má dvě zátky - jednu klasickou, skleněnou a jednu dřevěnou ze švýcarské lesní borovice, která dodá vašemu nápoji specifickou příchuť a energii přírodního dřeva.
  • karafy Vital používejte pouze na studené a mírně vlažné tekutiny, čistěte je výhradně ručně za pomocí téplé vody a zrnek rýže, vyvarujte se jejich dlouhému stání na přímém slunci

Upozornění: Výrobky TC  Energie Vital nejsou určeny k diagnostikování, léčení nebo předcházení zdravotních obtíží. Slouží pouze k celkovému posílení zdravého proudění životní energie čchi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: