Demižon Vital Platina s Květem života, 10l

Novinka
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem

Velký skleněný demižon, dekantér na vodu, se zcela unikátní, revitalizační funkcí pro úpravu a harmonizací vody a  jiných oblíbených nápojů. S platinovým energetizujícím symbolem posvátné geometrie Květu života. Žijte zdravě a v souladu s přírodou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte své vodě život a sobě zdraví!

Voda je pro náš životní organismus nezbytnou součástí a velice záleží na její kvalitě, která výrazně ovlivňuje naše celkové zdraví. Dnes již všichni dobře víme, že voda z kohoutku je plná chloru a jiných, našemu organismu škodlivých látek a dlouhou cestou vodovodním potrubím ztrácí na své přirozené energii a vitalitě. 

A tomu se můžeme vyvarovat používáním harmonizačních a revitalizačních karaf, které byly speciálně navrženy v souladu s učením Feng Shui tak, aby nám přinášely vodu dokonale čistou, energeticky posílenou, povzbuzující, oživenou a vitální.

Revitalizační demižony Vital svým perfektně tvarovaným Feng Shui designem v šesti vlnové, kaskádovité dynamice, geometrickým pochopením a vnímáním vlivů přírody, včetně vědomí jemných, harmonizačních schopností tónů a zvuků, přispívají k dokonalému a rychlému oživení oslabené vody z kohoutku.

Tato karafa je pravděpodobně největší foukaná skleněná karafa na světě. S objemem asi 10 litrů je vynikající pro větší použití, jako jsou například semináře, lékařské ordinace, veřejné prostory, ale samozřejmě také pro velkou rodinu. Karafa má skleněnou vložku, kterou lze například použít k chlazení (naplněná ledovými kostkami) nebo k energetizaci (naplněná drahými kameny). Na dně karafy je platinová životní květina. Karafa je z borosilikátového skla, odolného proti teplu, a je bez olova a kadmia. Je foukaná do úst podle starého řemesla skláře.

Již během 5 minut vykazuje tekutina v karafě podobnou vitalitu, jako má voda z čistého a léčivého pramene ve francouzských Lurdách. Vaše nápoje budou, díky této unikátní karafě, naplněné během chvíle čistou a životadárnou, posilující energií. 

  • ručně foukané demižony ze speciálního, jemného a energetického, křišťálového skla nejvyšší kvality, s jedinečným tvarem, který byl vytvořen na základě matematického převedení hudebních tónů do jemných a harmonizujících energetických vln
  • tvar a forma produktů Vital vytváří energetický rezonační vzorec, který svými vibracemi oživí a zvýší vitalitu vody, stejně tak všech ostatních tekutin, které vodu obsahují (víno, džuš, šťáva apod.)
  • tento proces probíhá přímo v nádobě, ale harmonické vibrace nádoby působí i do jejího bezprostředního okolí, což má příznivý vliv na všechno, co se v jejím dosahu nachází
  • na dně demižonu je pravou palatinou vypálen posilující a energetizující symbol posvátné geometrie - Květ života, který se od dob starověku používá k vitalizaci nápojů a pokrmů
  • demižon má uprostřed skleněnou vložku, do které lze přidat led na ochlazení nápojů, nebo drobné drahé kamínky, minerály, šungit a jiné energetizující prostředky, které vaše nápoje ještě více posílí
  • vkusný a dekorativní demižon slouží i jako dekantér na víno a jiné lihoviny
  • vyrobeno z čistého a vysoce kvalitního skla, bez příměsí olova a jiných těžkých kovů. Karafa Pinus má dvě zátky - jednu klasickou, skleněnou a jednu dřevěnou ze švýcarské lesní borovice, která dodá vašemu nápoji specifickou příchuť a energii přírodního dřeva.
  • demižony Vital používejte pouze na studené a mírně vlažné tekutiny, čistěte je výhradně ručně za pomocí téplé vody a zrnek rýže, vyvarujte se jejich dlouhému stání na přímém slunci

CERTIFIKÁT PRAVOSTI

Upozornění: Výrobky TC  Energie Vital nejsou určeny k diagnostikování, léčení nebo předcházení zdravotních obtíží. Slouží pouze k celkovému posílení zdravého proudění životní energie čchi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karafy a demižony Vital Květ života
Objem: 10 l
Průměr: 30 cm
Váha: 4,6 kg
Výška: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: