Akupresurní koule DRAK A FÉNIX modré

299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem

Čínské akupresurní koule s krásným motivem Draka a Fénixe o velikosti 4cm. Tradiční čínská akupresurní a léčitelská pomůcka, objevená již v dynastii Ming (1368-1644). Mohu být také originálním a praktickým dárkem či jako krásnou ozdobou vašeho interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akupresurní koule Čchi kung s nádhernými dekoracemi čínských tradičních vzorů Draka a Fénixe. Koule dodáváme v páru, uložené v dárkovém hedvábném boxu s brokátovým polstrováním. Potěšte sebe či blízké tímto krásným dárkem. Oblíbené akupresurní koule pro Tai či, Čchi kung.

Kuličky jsou tradiční čínská akupresurní a léčitelská pomůcka. Cvičení s kamennými nebo kovovými kuličkami příznivě ovlivňuje zdravotní stav. Uklidňují a podporují rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Zlepšují hybnost prstů a krevní oběh.

Čínský Drak je symbol veliké moci, moudrosti a síly. Drak je laskavá, posvátná nebo kouzelná bytost s hadím tělem, lví hlavou a ptačími pařáty. Symbolizuje božskou tvořivou bytost, velikost, moc, dobrotu, velké požehnání, překonávání jakýchkoliv překážek, inteligenci, odvahu, vznešenost, vytrvalost a energii.

 

Kuličky dodáváme v dárkové krabičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akupresurní koule
Průměr: 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: