Feng Shui vonné tyčinky SLÁVA

>
Vonné tyčinky Sláva a uznání. Podporují harmonický tok Qi ve spojení se slávou a uznáním. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 149 Kč
Cena bez DPH 123 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Uznání a sláva

Podporují harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení se slávou a uznáním.

BA KUA: jasnost - přilnavost, oheň, Slunce
SVĚTOVÁ STRANA: jih
PRVEK: oheň
BARVA: červená
SLOŽENÍ: MYRHA - rozpouštění vzdoru a odporu, podnět, štěstí, úspěch, KOSTUS - láska, harmonie, KASSIA (SKOŘICE) - vřelost, uvolnění, štěstí, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vedení, duševní růst.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ČAKROVÝ červený stojánek na vonné tyčinky z mastku
276 Kč
Truhlička a stojánek na vonné tyčinky Orient
280 Kč

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru