Feng Shui vonné tyčinky CESTA

>
Vonné tyčinky Cesta (kariéra, životní dráha). Podporují harmonický tok Qi. Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 149 Kč
Cena bez DPH 123 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Cesta (kariéra, životní dráha)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s kariérou.

BA KUA: bezednost, voda, Měsíc
SVĚTOVÁ STRANA: sever
PRVEK: voda
BARVA: modrá
SLOŽENÍ: SKOŘICE - intuice, kreativita, radost, MYRHA - osvěžující, rozpouští rušivé vlivy, uzemňuje, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vnitřní mír, duševní síla, PALMAROSA - inspirace, harmonie, láska.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

LOTOSOVÉ SRDCE stojánek na vonné tyčinky z mastku
164 Kč
Truhlička a stojánek na vonné tyčinky Satva Antik
280 Kč

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru