Feng Shui vonné tyčinky MOUDROST

>
Vonné tyčinky Moudrost (výchova, vědění) Podporují harmonický tok Qi. Kombinace více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 159 Kč
Cena bez DPH 131 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Moudrost (výchova, vědění)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s moudrostí.

BA KUA: zachování klidu, hora
SVĚTOVÁ STRANA: severovýchod
PRVEK: země
BARVA: oranžová
SLOŽENÍ: ŠALVĚJ - očista, duševní pročištění, moudrost, inspirující, vyrovnání, duševní růst a vědění, jasnozření, LEVANDULE - uvolnění, vyrovnání, paměť, plnost a harmonie, SANTALOVÉ DŘEVO - vedení, ochrana, vnitřní síla, inspirace, KADIDLO - očištění, reflexe, meditace

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ČAKROVÝ červený stojánek na vonné tyčinky z mastku
276 Kč
LOTOSOVÉ SRDCE stojánek na vonné tyčinky z mastku
164 Kč
Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky SLUNCE
605 Kč
Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky ÓM
605 Kč

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru