Feng Shui vonné tyčinky CELISTVOST

>
Vonné tyčinky Celistvost (doplnění, centrum).Tai Ji, Tao, podporují harmonický tok Qi. Díky našim tyčinkám Feng Shui se naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 149 Kč
Cena bez DPH 123 Kč

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Celistvost (doplnění, centrum)

Tai Ji, Tao, podporuje harmonický tok Qi v centru vašeho domova.

SVĚTOVÁ STRANA: centrum
SLOŽENÍ: MYRHA - rozpouštění rušivých vlivů, uzemnění, vyrovnání, KADIDLO - očištění, reflexe, meditace, duch, CEDROVÉ DŘEVO - podnět, centrování, důvěra, vnitřní síla, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vedení, dobré zdraví, inspirace.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Truhlička a stojánek na vonné tyčinky Satva Antik
280 Kč
Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky ÓM
605 Kč

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru