AGUA DE PUSANGA šamanský elixír lásky

Agua de Pusanga je považována za amazonský elixír lásky. Vůně kolínské vody Pusanga je vůní touhy, vášně a přitažlivosti par excellence! Tento jedinečný parfém zvyšuje magnetismus, libido, přitažlivost a sílu svádění nositele. Je výsledkem kombinace přísně utajované směsi afrodiziakálních kořenů, květů, listů, stonků a bylin z Amazonie. Jedná se o velmi účinný zesilovač všech milostných kouzel a rituálů. Oživuje plameny lásky, reaktivuje vzrušení a sexuální touhu.
Objem
221 ml
Vůně
vášnivá, smyslná, osvěžující, květinová, hluboce opojná
Vhodné pro
lásku, milostné rituály a magii, zvýšení libida a přitažlivosti, štěstí, ochranu, očistu
Země původu
Peru
Značka
Lanman & Kemp, Barclay Co, Inc.
dostupnostskladem
Cena s DPH 279 Kč
Cena bez DPH 231 Kč

Kromě nejznámější spirituální vody Agua de Florida vyrábí společnost Lanman & Kemp další vynikající květinové vody na bázi alkoholu a čistě přírodních vonných silic dle tradičních šamanských receptů, vhodných pro každou příležitost. Tyto hluboce magické a spirituální vody používají šamani v Amazonii již po staletí k očištění a uvolnění těžké, stagnující a negativní energie, ochraně, léčení a uzdravení, k rituálním a magickým obřadům.

V peruánské Amazonii se tradičně připravuje speciální vonná směs zvaná Pusanga. Tato směs se skládá z tajných přísad, přísně střežených z generace po generaci. Jedná se o směs tropických květin, bylin a rostlin, které mají schopnost přilákat lidi k sobě a k věcem, které si přejete. Z tohoto důvodu si Pusanga vybudovala působivou pověst až do té míry, že jí říkají „medicína lásky Amazonky“, „lektvar lásky“ nebo „elixír lásky“. Po lásce touží většina lidí a tento elixír lásky dle slov peruánského šamana Javiera Arevala: "když se nastříká jako parfém na kůži, začne pronikat do vašeho ducha a duch vám dává sílu přitahovat lidi. Duch táhne".

Agua de Pusanga - parfémový elixír lásky:

  • spirituální esenciální voda šamanů peruánské Amazonky se silnými magickými účinky
  • čištění od všech negativních energií a vlivů na osoby, předměty, prostory a místnosti
  • nastříkaná do aury nebo do místnosti poskytuje silný ochranný štít proti negativním energiím a nežádoucím duchům
  • svěcená voda k ochraně, léčení a uzdravení - lze jí použít také k ochraně, čištění a požehnání rituálních a magických předmětů
  • tiší, hojí, léčí, uzdravuje a harmonizuje emoce, čistí prostor po hádkách, nepříjemných návštěvách a setkáních
  • posiluje lásku a láskyplné pocity
  • skvělá, rychlá a jednoduchá alternativa všude, kde nelze použít metodu vykuřování - kanceláře, dopravní prostředky, ulice, obchody, masážní salony, meditační a cvičební centra, hotelové pokoje, haly, recepce apod.

Užití: 

Důležité upozornění: Agua de Lavanda není určena pro vnitřní a kosmetické použití! Obsahuje alkohol. Hořlavina, proto jí nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně! Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Uchovávejte jí mimo dosah dětí, domácích zvířat a hořlavých materiálů. Může způsobit alergické reakce.

Více se o šamanských esencích dozvíte na našem blogu.

Příslušenství k dokoupení

Lahvička s rozprašovačem hnědá 30 ml
39 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

AGUA DE LAVANDA šamanská voda LEVANDULE
279 Kč
AGUA DE KANANGA šamanská voda YLANG YLANG
279 Kč
AGUA DE PALO SANTO šamanská voda
279 Kč
AGUA DE RUDA šamanská voda ROUTA VONNÁ
279 Kč
AGUA DE NARANJA šamanská voda NEROLI
279 Kč
nahoru