Celestial nebeské vonné tyčinky

Celestial zcela přírodní vonné tyčinky. Jemná, lehce balzámová vůně vás spojí s božským a budete se cítit jako v "nebi".
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Vůně nebeských tyčinek Celestial vám navodí příjemnou, uvolněnou atmosféru a bude vás doprovázet nejen na vaší pozemské cestě, ale i na vaší cestě ke hvězdám. Přichází k vám pomocná energie z nebes, aby vám umožnila být v harmonii a podpořila váš osobní růst. Pomocí vykuřování můžete získat přístup k vašemu podvědomí a rozvíjet tak svou intuici. Uvolněte se a přijměte poselství nebeské.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru