Kadidlo nebeské vonné tyčinky

Kadidlo čistě přírodní vonné tyčinky. Vychutnejte si éterickou vůni kadidla, která nejen očišťuje, ale i léčí a to jak na fyzické, tak duševní úrovni.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Kadidlo, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Vychutnejte si podivuhodnou, citronově čistou, éterickou vůni, která očistí a pozvedne vašeho ducha.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Kadidlo, vzácný to dar ze starého Orientu, se považuje za jedno z nejchráněnějších tajemství Antiky.

Za dobře střeženým tajemstvím původu pryskyřice kadidlovníku stála zamlžovací technika arabských majitelů těchto vzácných stromů.V zemích, které díky obchodu se vznácnými pryskyřicemi zbohatly, byl obchod s nimi považován za státní monopol a jejich původ za státní tajemství. Karavany sledovaly prastarou kadidlovou stezku, jednu z nejstarších obchodních cest lidstva.

Přenesme se teď do tajuplné říše Sabánců a jejich kadidlovníků. Vůně božského kadidla je po tisíce let považována za jeden z nejsilnějších stimulantů lidského ducha, který se chce otevřít božskému. Citronově čistá, éterická vůně kadidla očišťuje nejen nás a naše vnitřní prostory od všech negativních energií, ale pomáhá nám nalézt spojení s vyššími úrovněmi vibrací. Na jemné energetické úrovni nás otevírá léčivým, duševním a kosmickým vzorcům vibrací. Vůně kadidla účinně odbourává stres a svalová napětí, zahřívá a uklidňuje.

Vykuřování kadidlem je vhodné k očistě vašich prostor před nastěhováním, aby se očistilo vše staré a negativní. Kadidlo zapalujte vždy, když potřebujete odpudit škodlivé vlivy. Je vhodné ke každodenní očistě. Ve stoupajícím dýmu z kadidla lze čistit i vaše osobní předměty, kameny a amulety. Získají tak znovu svou původní sílu.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Alternativní zbožízobraz vše

Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky KADIDLO extra dlouhé
265 Kč
Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky DAMARA extra dlouhé
265 Kč
Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky STYRAX extra dlouhé
320 Kč
Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky BENZOE extra dlouhé
265 Kč
Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky NEBESKÝ STROM extra dlouhé
265 Kč
nahoru