Agar, nebeská řada, vonné tyčinky

AGAR, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Jedinečná a neodolatelná vůně agarového dřeva působí doslova jako balzám na duši. Lahodná vůně vyvolává radostné pocity,
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Agar, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Nechte se okouzlit zcela jedinečnou a neodolatelnou vůní vzáceného agarového dřeva, která vás zahřeje a pohladí na duši.

  • Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.
  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Agarové dřevo (známé též jako Rajské dřevo, Orlářka drahocenná, ud a jinko) patří mezi nejcennější orientální vůně. Je to cenný a velmi drahý, rostlinný materiál ze stálezelené rostliny orličínu. Jak dřevo orlářky, tak i její olej se na Západ dostávaly jen vzácně a i dnes je tato skvělá vůně známá jen zasvěcencům zvláštních vůní. Zdá se, jako by si Orient uchovával tajemství agaru pro sebe. Agar je v Orientu považován za mystérium, které může doprovázet duši a pomáhat jí na cestě k nejvyššímu. V Japonsku se rozlišují různé jakosti "jinka", přičemž to nejdražší "Kyara", se prodává za cenu zlata

Vůně agarového dřeva je zcela jedinečná a lahodná. Mění se od sladce balzámové, přes dřevitou, do ostře kořeněné a stále se mění. Vůně jinka je stimulující a posilující. Vyvolává radostné pocity, zlepšuje náladu a pročišťuje duši. Přitahuje pozornost bohů a uvádí nás do hlubokého mystéria bytí. Kdo by mohl odolat takové vůni?

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min

Alternativní zbožízobraz vše

Věž, stojánek na vonné tyčinky Nepál
280 Kč
Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru