Isis, nebeská řada

Isis, zcela přírodní vonné tyčinky. Teplá, tajuplná vůně vás přenese do světa milovníků vůní - bohů a bohyň starého Egypta.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 76 Kč
Cena bez DPH 63 Kč

Isis, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Zavřete oči a nechte se na křídlech Isis přensét do světa milovníků vůní - bohů a bohyň starého Egypta.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

ISIS byla egyptskou bohyní lásky, krásy a mateřství. Byla také ochránkyní manželství a partnerských svazků. Vůně tyčinek Isis je symbolem lásky, smyslnosti a erotiky. Zapalujte vždy, když potřebujete navodit romantickou a láskyplnou atmosféru.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Alternativní zboží

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
KVĚT ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky lyže
270 Kč
nahoru