VYKUŘOVÁNÍ AMULETŮ vykuřovací směs 20g

169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Magická směs kadidel a vonných bylinek, určená k vykuřování, zasvěcení, očištění a požehnání vašich amuletů, talismanů, šperků, magických předmětů a drahých kamenů. Vynikající směs, která zbaví vaše oblíbené talismany a amulety všech ulpělých a nežádoucích negativních energií a navrátí jim jejich původní, čistou a pozitivní energii. Udržujte své amulety, šperky, talismany a drahé kameny stále krásné a plné léčivé síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše speciálně vytvořená magická směs vybraných druhů bylinek, vonných dřev a kadidel slouží, jako účinný, rychlý a bezpečný prostředek k očisštění, zasvěcení, požehnání a znovu nabití vašich oblíbených osobních předmětů, jako jsou amulety, talismany, šperky, drahé kameny a magické předměty. V mžiku je zbaví všech ulpělých a nahromaděných negativních energií a obnoví jejich čistou a přirozenou léčivou a magickou sílu. Navrací jim zářivost, jas a krásu.

Vykuřování směsi Vykuřování amuletů:

  • důkladně očistí vaše amulety, talismany, šperky, drahé kameny, magické a rituální předměty od všech starých, ulpělých a nežádoucích negativních energií
  • navrací a oživuje jejich původní a přirozeně čistou pozitivní energii
  • slouží též k zasvěcování a požehnání - používejte tuto směs při každém zakoupení osobního amuletu a talismanu
    obnovuje a harmonizuje jejich přirozenou krásu, energetickou i léčivou sílu
  • vykuřování je nejjednodušší a nejpraktičtější metoda k očšitění, nabití a následné péči o vaše osobní magické a léčivé předměty

Náš tip: Výše zmíněné předměty doporučujeme vykuřováním očišťovat pravidelně 1x za měsic. V případě vážných nemocí či hlubších psychyckých problémů minimálně jednou týdně, raději i častěji. Jakmile si zakoupíte nový osobní amulet a talisman, také ho ihned doma před prvním použitím očistěte.

"Zatímco se tento amulet vykuřuje, předávám mu uzdravující moc, životní energii, sílu ....(doplňte). Amulet by mi měl přinést zdraví, ochranu, štěstí ...(doplňte). Číním tímto tento amulet, svým průvodcem a nosičem svého osobního poslelství.".  Při očistě si představujte, jak je vykuřovaný předmět opět krásně zářivý, čistý a naplněný novou, pozitivní energií.

složení: kadidlo, dračí krev, levandule, vavřín, červené santalové dřevo, mořská sůl aj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické směsi
Užití: Harmonizace, Posílení, Silná očista
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: