Vonný sáček SWEET GRACE

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Delikátní a jemná vůně Sweet Grace je naprostým favoritem mezi vonnými kompozicemi od firmy Bridgewater. Vonný sáček Sweet Grace v mžiku naplní vaše prostory krásnou, doslova nebeskou vůní, s kterou se budete cítit, jako když plujete na obláčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonný sáček je dekorativní aromatický doplněk, který dlouhodobě uvolňuje vůni do interiéru. Designovéí papírové sáčky jsou naplněné vonnou směsí a nabízí vám několik možností použití. Krásně vám provoní prádlo ve skříni i šatně, auto, kabelky, krabice s obuví a jiné menší prostory. Vaše prádlo bude vždy voňavé a svěží a vy se budete každý den cítit skvěle. Když obsah sáčku vysajete vysavačem, budete si tuto vůni připomínat při každém dalším úklidu.

Vůně: jemná, milá, delikátní, nadýchaná, balzámovitá, slabě květinová, příjemně uklidňující a harmonická

Tóny: bílé květy s lehkým a smyslně ovocným nádechem, čajové lístky a pačuli

Roční období: pro svou mimořádnou jemnost se vůně Sweet Grace hodí po celý rok

Návod k použití:

Vonný sáček povysuňte z celofánového sáčku a uložíte na místo, které chcete provonět. Můžete ho postavit, jako voňavou dekoraci do speciálního dřevěného stojánku, zavěsit do šatních skříní, položit do zásuvek s prádlem, nebo nechat volně ležet ve vašem autě. Jakmile budete mít pocit, že už sáček skoro nevoní, otevřete ho, vysypejte jeho obsah na podlahu a vysajte vysavačem. Bude vám pak ještě dlouho sloužit příjemnou vůní během vašeho úklidu.

Upozornění: vonný sáček nikdy nepokládejte přímo na leštěné a dřevěné povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné sáčky
Velikost: 12 x 18 cm
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: