Vonný esenciální olej CHRISTMAS SPICE

165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem

Objevte kouzelnou vůni vánočního oleje od renomované britské značky Ashleigh & Burwood. Uklidňující a harmonická kompozice s tradičními vánočními akordy prohřívající sladké vanilky a skořice se harmonicky prolínají s pikantními tóny hřebíčku a badyánu. To vše završují osvěžující dřevité tóny zelených jehličnatých stromů. Výsledkem je jiskrná vůně, která přináší poselství láskyplných vánočních svátků.  Navozuje slavnostní atmosféru plnou příjemných zážitků a radostných očekávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonný esenciální olej je součástí exkluzivní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood.  Tato prestižní značka je vyhledávanou a vysoko ceněnou špičkou mezi mezinárodními výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně:  jiskrná, uklidňující, svěží, sametová, sladce balzamická, pikantní, smyslná, dřevitá

Tóny: sladká vanilka, šťavnatý pomeranč,, prohřívající skořice, vánoční koření, zelené jehličí, jedlová pryskyřice

Roční období:  podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější podzimní a zimní dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esenciální oleje
Objem: 12 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: