Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Dřevěný stojánek na dlouhé vonné tyčinky ve tvaru lyže v přírodním provedení. Stylový a praktický stojánek slouží k pálení a vykuřování dlouhých vonných tyčinek s bambusovou štěpinou. Zachytí padající popel z tyčinek a zároveň ozdobí a zútulní váš interiér. Kvalitní provedení z Indie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

NATUR dřevěný stojánek na vonné tyčinky:

  • jednoduché a praktické přírodní provedení
  • vhodný zejména pro dlouhé vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou (pryskyřičná řada Long Line a prémiové tyčinky od Ashleigh & Burwood London)

Tyčinku umístěte do orvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stojánky
Délka: 44 cm
Materiál: dřevo
Šířka: 5 cm
Země původu: Indie
Vhodné pro: dlouhé vonné tyčinky s bambusovou štěpinou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: