Slon z rec. Tyrkysu 5cm

285 Kč 235,54 Kč bez DPH
Skladem

Překrásná tyrkysová socha slona, ručně vybroušená z rekonstruovaného tyrkysu.Tyrkys je krásný modrozelený minerál. Je to silný léčivý a ochranný kámen. Staří Arabové již po tisíce let považují tyrkys za kámen štěstí, který chrání před černou magii a negativními vlivy z okolí. Sloni jsou symbolem životní energie, lásky, věrnosti, moudrosti, plodnosti, síly, moci, inteligence a moudrosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyrkysová broušená socha slona je dokonalou ozdobou pro každou domácnost či kancelář.

Tyrkys je kámen vhodný pro meditaci, dodává sílu, zvyšuje intuici, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Tyrkysová socha slona přináší majiteli bohatství a radost, zaručuje spolehlivost a přátelství. Tyrkys posiluje auru a energii, pročišťuje čakry. Tyrkys dle znamení náleží vodnáři a rybám.

Slon znázorňuje životní energii, plodnost, inteligenci, neporazitelnou sílu, moc, lásku, věrnost a moudrost. Podle učení Feng shui se pro zdůraznění sloních vlastností doporučuje vystavit sochu slona do oblasti pa-kua (vědění, rodina). V římském umění symbolizuje dlouhověkost, nesmrtelnost a vítězství nad smrtí.

Každý kámen je originál, proto se může velikostí, tvarem i odstínem lišit od vyobrazeného vzorku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky, sošky, srdíčka
Délka: 5 cm
Materiál: rek. tyrkys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: