Na Swa Dhoop vonné tyčinky Tibet line

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní tibetské vonné tyčinky Na Swa Dhoop (sebedůvěra, vnitřní klid, posílení) jsou vyrobeny dle tradičních tibetských receptur. Balení včetně keramického stojánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky Na Swa Dhoop jsou směsí 31 léčivých bylin, zaměřených zejména na posílení vnitřní sebedůvěry, nalezení klidu a míru, celkového zklidnění a posílení víry v sama sebe.

Hlavní složkou je Jatamansi (Sugandhawal, Nard pravý) , kvetoucí himalájská rostlina z rodu Valeriana (kozlíkovitých), která se vyznačuje silně uklidňujícím a relaxačním účinkem. V Ajurvédě je používána k léčbě nespavosti, k celkovému zklidnění ve stavech hlubokého rozrušení, mírní stres, depresi a menstruační potíže, včetně migrény. Voní po pižmu a koření.

Řada vonných tyčinek Tibet Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti staré tibetské medicíny o významu léčivých bylin a rostlin, používaných mnichy a šamany k léčení a uzdravování. Tyčinky Tibet Line mají schopnost vést uživatele hluboko do svého vědomí a tak přispět k osvobození se od starých zátěží. Tato řada je vyráběna bez bambusové štěpiny a na její výrobu byly použity pouze 100 % čisté himalájské byliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tibetské vonné tyčinky a provázky
Balení: 26 ks vonných tyčinek
Váha: 45 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: