Marigold vonné tyčinky Tibet line

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní tibetské vonné tyčinky Marigold - měsíček lékařský (ochrana, očištění, energie, síla) jsou vyrobeny dle tradičních tibetských receptur. Balení včetně keramického stojánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marigold - měsíček lékařský vonné tyčinky z čistě přírodní řady Tibet Line.

Měsíček lékařský je významná léčivá bylinka, vyznačující se ochrannými, očistnými, posilujícími a ozdravnými účinky. Jeho vůně je květinově sladká, uklidňující, napomáhá tělu a duši zahájit proces samoléčby, čistí auru, posiluje srdce, dodává sílu a energii, posiluje sebedůvěru. Žluté květy měsíčku připomínají slunce a v Asii bývají vetkány do obřadních věnců při chrámových slavnostech na znamení úcty a vděčnosti bohům.

Řada vonných tyčinek Tibet Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti staré tibetské medicíny o významu léčivých bylin a rostlin, používaných mnichy a šamany k léčení a uzdravování. Tyčinky Tibet Line mají schopnost vést uživatele hluboko do svého vědomí a tak přispět k osvobození se od starých zátěží. Tato řada je vyráběna bez bambusové štěpiny a na její výrobu byly použity pouze 100 % čisté himalájské byliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tibetské vonné tyčinky a provázky
Balení: 26 ks vonných tyčinek
Váha: 45 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: