MANGO dřevěná věž na vonné tyčinky MAHÁRÁDŽA

345 Kč 285,12 Kč bez DPH
Skladem

Dekorativní stojánek na vonné tyčinky z kvalitního mangového dřeva s ozdobnou mosaznou intarzií stříbrné barvy ozdobí a zútulní váš interiér. Stylový a praktický stojánek ve tvaru věže slouží k vykuřování vonných tyčinek a vonných františků. Účinně zachytí všechen padající popel. Dým z doutnající tyčinky pozvolna prostupuje otvory ve věži a vytváří nádherné kouřové efekty. Užijte si vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek a františků stylově!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičení a meditacích.

Pro dosažení nejlepšího prožitku z vykuřování vonných tyčinek a vonných františků je umístěte do vhodného stojánku. Bohatě zdobené stojánky na vonné tyčinky a kužílky plní dvě funkce najednou - dekorativní a praktickou. Stojánky účinně zachytí odpadající popel z tyčinek, typy truhliček a věží dokážou vykouzlit úžasné kouřové efekty, různé materiály a symboly umocňují a zesilují váš obřad vykuřování.

MANGO dřevěná věž - stojánek na vonné tyčinky MAHÁRÁDŽA:

  • ruční práce - umně a řemeslně propracovaný, bohatě zdobený ornamentálními výřezy a kovovou mosaznou intarzií starostříbrné barvy
  • z kvalitního, vysoce odolného mangového dřeva
  • odnímatelné dno s otvory pro umístění čtyř vonných tyčinek s užší bambusovou štěpinou a jednoho vonného františka
  • spodní část zachycuje všechen spadaný popel a umožňuje jeho snadné vysypání
  • jakmile vložíte doutnající tyčinky do stojánku, začne dým pozvolna stoupat vzhůru a procházet vyřezanými otvory ven, čímž dosáhnete úžasného kouřového efektu.

Vonnou tyčinku, nebo františka umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní, očistí a zharmonizuje vás i vaše okolí.

Uvolněte se a nechte na sebe působit kouzlo vzácných vůní!

Doplňkové parametry

Kategorie: Věže a truhličky na vonné tyčinky
Barva: hnědá
Materiál: mangové dřevo
Průměr: 6 cm
Výška: 30 cm
Země původu: Indie
Vhodné pro: vonné tyčinky s bambusovou štěpinou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: