Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle

229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Parfémová vykuřovací směs Valentýn z naší limitované edice je zasvěcená tomu nejkrásnějšímu, co na světě je - čisté LÁSCE! Okouzlující vonná kompozice zpříjemní vaše společné chvíle ve dvou a navodí vám kouzelnou atmosféru plnou romantiky, vášně, lásky a harmonie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně všech zamilovaných - vůně LÁSKY

Naše druhá letošní limitka je zasvěcená tomu nejkrásnějšímu, co na světě je - čisté LÁSCE!!!

K blížícímu se svátku všech zamilovaných jsme pro vás namíchali parfémovou vykuřovací směs „Valentýn“, která zpříjemní vaše společné chvíle ve dvou. Navodí vám nejen romantickou atmosféru, ale vaši lásku posílí, upevní a dodá jí novou vzrušující jiskru.

Láska je krásný pocit, který nás všechny naplňuje, obohacuje a posiluje. Ať už je to láska mezi partnery, přáteli, v rodině, k Bohu… Když cítíme čistou lásku sami k sobě a k životu, jsme schopni jí šířit i kolem sebe, a proto je naše směs určená všem, kdo chtějí svou lásku cítit, oslavit a vyjádřit. 

Vykuřovací směs Valentýn:

  • limitovaná edice z jarní kolekce -  vyrobena v omezeném počtu kusů
  • nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob
  • pro oslavu lásky v její nejčistší podobě a romantické chvíle ve dvou
  • čistě přírodní, opojná a sladce květinová vůně v podobě vzácného parfému k vykuřování
  • originální a tajná receptura od Vykuřovadla.cz - proto vám prozradíme jen malý kousek jejího složení:
  • podmanivé opojení z čisté lásky pro vás hned s prvním závanem líbezné vůně otevírá královna všech květin -- něžná esence z vzácné růže damašské. Květinové ozvěny vstupují i do dalších akordů, kde se slova ujímají hedvábné bílé květy s příjemně sladkým a chumlavým benzoe. Hřejivá něha květin se pozvolna pokládá do sametového lůžka svůdné ambry a vrcholí smyslnou vášnivostí nejušlechtilejších oudových dřev. 
  • probouzí lásku, navozuje láskyplné pocity, lásku mezi partnery upevnňuje a prohlubuje, podněcuje vášeň, zažíhá novou jiskru ve vztahu
  • vkusné a ekologické balení ve skleněné lahvičce s korkovým uzávěrem, kterou po spotřebování směsi můžete opětovně využít i k jiným účelům
  • směs Valentýn je převázána lýkovým provázkem růžové barvy a ozdobena malým dřevěným srdíčkem. Druhé, stejné srdíčko najdete i uvnitř směsi a můžete si ho tak se svým partnerem vyměnit jako dárek na důkaz vaší vzájemné lásky.

Náš tip: vykuřovací směs Valentýn se chová stejně jako přírodní parfém - postupně se její vůně rozvíjí a mění. Nejprve ucítíte vonné akordy hlavy, posléze srdce a nakonec základu. Aby jste si tyto jednotlivé fáze mohli dokonale vychutnat a užít, doporučujeme směs vykuřovat ve vykuřovacích píckách, v elektrických kadidelnicích a nebo s pomocí plátku mica

Potěšte sebe i svého partnera romantickým zážitkem ze vzrušující vůně lásky v její nejčistší podobě!

Doplňkové parametry

Kategorie: Limitky
Váha: 60 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: