Limitovaná vykuřovací směs TŘI KRÁLOVÉ ve skle

249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tříkrálové požehnání - zlato, kadidlo, myrha! Vykuřovací směs Tři králové z limitované zimní edice vychází z tradiční křesťanské legendy a Bible o návštěvě tří mudrců z Východu, kteří se do Betléma přišli poklonit právě narozenému Ježíškovi a donesli mu své nejvzácnější dary v podobě zlata, kadidla a myrhy. Jedinečné aroma tříkrálové směsi se skvěle hodí pro požehnání domova, modlitbu a navození klidné, mírumilovné atmosféry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svátek Tří králů je v liturgické tradici ztotožněn se slavností Zjevení Páně a slaví se 6. ledna. Je dvanáctým a zároveň posledním dnem Vánoc. Od středověku býval tento svátek plný tradic, zvyků a věštění budoucnosti. V tento den můžete odstrojit vánoční stromeček i výzdobu, nebo jí nechat až do slavnosti Hromnic 2. února. 

V dnešní době máme oslavy svátku Tří králů spojené s tříkrálovými průvody, koledováním, charitativními sbírkami a požehnáním domů, kdy se na dveře svěcenou křídou píší ochranná písmena K+M+B+ a nový letopočet. Požehnat domovy si můžete i sami a to za pomocí vykuřovací směsi ze tříkrálových darů namíchané v naší limitované zimní edici z prvotřídního kadidla, myrhy, zlatého kadidla a černého kadidla.

Směs je balena do praktického, ekologického a k životnímu prostředí šetrného skleněného obalu s korkovým uzávěrem, který po spotřebování vykuřovadla můžete opětovně použít.

Vykuřovací směs Tři králové:

  • limitovaná edice ze zimní kolekce - vyrobena v omezeném počtu kusů
  • nabídka platí pouze do vyprodání  skladových zásob
  • bohatá a sladce balzamická vůně s jemnými pryskyřičnými tóny
  • požehnání, modlitba, meditace
  • uvolňuje, uklidňuje, ulevuje od stresu, napětí a každodenních starostí
  • relaxace, klid, mír, rovnováha
  • přináší lásku, radost, štěstí, klid a domácí pohodu
  • prosperita, blahobyt, bohatství
  • navozuje slavností atmosféru.
  • čistí a ochraňuje vaše domovy a zanechává je nádherně provoněné

Kolekční vůně z limitované edice jsou ekologicky*, vkusně a tématicky baleny do skleněných lahviček s korkovým uzávěrem. Skvěle se tak hodí jako dárek pro všechny milovníky a sběratele těch nejčistších přírodních vůní z celého světa.

*sklo je zcela přírodní produkt, zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

"Christus mansionem benedicat": "Kristus žehnej tomuto domu".

Doplňkové parametry

Kategorie: Limitky
Typ produktu: LIMITKY
Kategorie: vánoce, dárky, limitky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: