Kadidlo nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

Kadidlo čistě přírodní vonné tyčinky. Vychutnejte si éterickou vůni kadidla, která nejen očišťuje, ale i léčí a to jak na fyzické, tak duševní úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadidlo, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Vychutnejte si podivuhodnou, citronově čistou, éterickou vůni, která očistí a pozvedne vašeho ducha.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Kadidlo, vzácný to dar ze starého Orientu, se považuje za jedno z nejchráněnějších tajemství Antiky.

Za dobře střeženým tajemstvím původu pryskyřice kadidlovníku stála zamlžovací technika arabských majitelů těchto vzácných stromů.V zemích, které díky obchodu se vznácnými pryskyřicemi zbohatly, byl obchod s nimi považován za státní monopol a jejich původ za státní tajemství. Karavany sledovaly prastarou kadidlovou stezku, jednu z nejstarších obchodních cest lidstva.

Přenesme se teď do tajuplné říše Sabánců a jejich kadidlovníků. Vůně božského kadidla je po tisíce let považována za jeden z nejsilnějších stimulantů lidského ducha, který se chce otevřít božskému. Citronově čistá, éterická vůně kadidla očišťuje nejen nás a naše vnitřní prostory od všech negativních energií, ale pomáhá nám nalézt spojení s vyššími úrovněmi vibrací. Na jemné energetické úrovni nás otevírá léčivým, duševním a kosmickým vzorcům vibrací. Vůně kadidla účinně odbourává stres a svalová napětí, zahřívá a uklidňuje.

Vykuřování kadidlem je vhodné k očistě vašich prostor před nastěhováním, aby se očistilo vše staré a negativní. Kadidlo zapalujte vždy, když potřebujete odpudit škodlivé vlivy. Je vhodné ke každodenní očistě. Ve stoupajícím dýmu z kadidla lze čistit i vaše osobní předměty, kameny a amulety. Získají tak znovu svou původní sílu.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: