Isis nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

Isis, zcela přírodní vonné tyčinky. Teplá, tajuplná vůně vás přenese do světa milovníků vůní - bohů a bohyň starého Egypta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isis, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Zavřete oči a nechte se na křídlech Isis přensét do světa milovníků vůní - bohů a bohyň starého Egypta.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

ISIS byla egyptskou bohyní lásky, krásy a mateřství. Byla také ochránkyní manželství a partnerských svazků. Vůně tyčinek Isis je symbolem lásky, smyslnosti a erotiky. Zapalujte vždy, když potřebujete navodit romantickou a láskyplnou atmosféru.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: