Feng Shui vonné tyčinky DĚTSKÉ ŠTĚSTÍ

149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Vonné tyčinky Dětské štěstí. Podporují harmonický tok Qi domova ve spojení s dětmi. Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Dětské štěstí

Podporují harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s dětmi.

BA KUA: veselost, rozjasněnost, jezero
SVĚTOVÁ STRANA: západ
PRVEK: kov
BARVA: kovová
SLOŽENÍ: RŮŽE - inspirace, láska, soucit, SANTALOVÉ DŘEVO - důvěra, síla, naděje, úspěch, POMERANČ - čilost, mládí, podnět, osvěžení, PATCHOULI - uzemnění, vyrovnanost, smyslnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Shui tyčinky
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: