Feng Shui vonné tyčinky CESTA

149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Vonné tyčinky Cesta (kariéra, životní dráha). Podporují harmonický tok Qi. Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Cesta (kariéra, životní dráha)

Podporuje harmonický tok Qi v části vašeho domova ve spojení s kariérou.

BA KUA: bezednost, voda, Měsíc
SVĚTOVÁ STRANA: sever
PRVEK: voda
BARVA: modrá
SLOŽENÍ: SKOŘICE - intuice, kreativita, radost, MYRHA - osvěžující, rozpouští rušivé vlivy, uzemňuje, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vnitřní mír, duševní síla, PALMAROSA - inspirace, harmonie, láska.

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Shui tyčinky
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: