Feng Shui vonné tyčinky CELISTVOST

149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Vonné tyčinky Celistvost (doplnění, centrum).Tai Ji, Tao, podporují harmonický tok Qi. Díky našim tyčinkám Feng Shui se naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky Feng Shui v sobě spojují staré vědění o čisticích účincích rostlin a vůní s principy Feng Shui směřující k harmonizaci Qi[čchi] v obytném prostoru stejně jako v životě.

Představují kombinaci více než 20 přírodních, tradičních součástí, jako jsou bylinky a koření, dřevitý prach, pryskyřice, semínka, listy, trávy, květy, kořeny a kořínky, kůry a oleje, přičemž jsou míchány ručně při zachování maximální péče a čistoty.

Všechny vonné kompozice, jsou ve svých účincích sestaveny v souladu s devíti kvadranty nauky Feng Shui, tedy osmi základními směry a harmonizujícím středem. Díky našim tyčinkám Feng Shui se tak naskýtá vynikající možnost, jak voňavým způsobem obohatit a harmonizovat obytné prostory a místa k žití.

Celistvost (doplnění, centrum)

Tai Ji, Tao, podporuje harmonický tok Qi v centru vašeho domova.

SVĚTOVÁ STRANA: centrum
SLOŽENÍ: MYRHA - rozpouštění rušivých vlivů, uzemnění, vyrovnání, KADIDLO - očištění, reflexe, meditace, duch, CEDROVÉ DŘEVO - podnět, centrování, důvěra, vnitřní síla, SANTALOVÉ DŘEVO - ochrana, vedení, dobré zdraví, inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Shui tyčinky
Váha: 20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: