ČAKROVÉ SVÍČKY s vůní SADA malá

930 Kč –6 %
čakrové svíčky malé sada
930 Kč –6 % 869 Kč 718,18 Kč bez DPH
Skladem

Objevte sílu čaker a rozvíjejte svou vnitřní rovnováhu! Sada sedmi vonných čakrových svíček vám pomůže otevřít energetická centra těla a naladit se na pozitivní vibrace. Každá ze svíček svou vůní a barvou symbolizuje jednu čakru. Využít je můžete nejen k harmonizaci čaker, ale také k očištění od negativních energií, provonění prostoru a navození příjemné atmosféry.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromatické čakrové svíčky jsou ručně odlévány z velmi kvalitního palmového vosku s  bavlněnými knoty. Předností palmového vosku je jeho zajímavá „ledová“ struktura, čistě přírodní složení rostlinného původu, při hoření nekouří, takže vyhovují i alergikům a astmatikům, nevylučují žádné škodlivé látky a vyznačují se dlouhou dobou hoření.

Svíčky mají tisíciletou historii a významnou tradici ve světě rituálů, oslav a meditací. Ve starověkém Egyptě  a antickém Řecku se dávaly jako dar bohům a postupem času se staly součástí různých náboženských, spirituálních a ceremoniálních tradic po celém světě. Zapalují se na posvátných místech, v kostelech, při magických rituálech a duchovních cvičeních.

Hořící svíčka má mnoho předností. Její plamen symbolizuje světlo, oheň a duchovní energii. Okamžitě vytvoří příjemnou a intimní atmosféru. Čistí a harmonizuje prostor i auru. Jemné osvětlení a třpytivý plamen navozuje pocity klidu a pohody. Hraje důležitou roli při relaxaci, meditaci, energetickém léčení či projevování záměrů a přání.

Jak pracovat s čakrovými svíčkami?

1. Zaměřte se na tu čakru, ve které cítíte nerovnováhu, bolest nebo napětí. Vyberte si vhodnou barvu svíčky k této čakře.

2. Vytvořte si posvátný prostor, zhluboka se 3x nadechněte, vydechněte, uvolněte a nalaďte se na své vnitřní Já.

3. Zapalte zvolenou svíčku a nechte sebou prostoupit její vůní i světlo, vnímejte její teplo a pozitivní vibrace. Poté se nalaďte na příslušnou čakru a představujte si, jak zářivé světlo, barva svíčky i vůně tuto čakru naplňuje, čistí, uzdravuje, harmonizuje a posiluje.

ROZDĚLENÍ ZÁKLADNÍCH ČAKER:
1. čakra – Kořenová, Základní, v sanskrtu Muladhara (Muladára)
2. čakra – Sexuální, Křížová, v sanskrtu Swadhisthana (Svadištána)
3. čakra – Solar plexus, v sanskrtu Manipura (Manipúra)
4. čakra - Srdeční, v sanskrtu Anahata (Anaáta)
5. čakra – Krční, v sanskrtu Vishuddha (Višuda)
6. čakra – Třetí oko, Čelní, v sanskrtu Ajna (Adžna)
7. čakra – Korunní, Temenní, v sanskrtu Sahasrara (Saásrara) 

UPOZORNĚNÍ: Svíčku postavte na nehořlavou podložku, nebo do svícnu. Nikdy nenechávejte svíčky hořet bez vaší přítomností. Pro delší dobu hoření vždy před zapálením zastřihněte knot na délku do 1 cm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 — 2 cm, plamen sfoukněte. Předejdete tím možnému poškození svícny nebo podložky.

Palte svíčku na nehořlavém povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Průměr: 5,5 cm
Váha: 980 g
Výška: 7 cm
Země původu: Česká republika
Vhodné pro: harmonizaci čaker, provonění prostoru, očistu, relaxaci, meditaci
Vůně: višeň, sladký pomeranč, grep a kiwi, mango a papaya, švestka, černý hrozen, divoká brusinka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: