AGUA DE RUDA šamanská voda ROUTA VONNÁ s rozstřikovačem

279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Skladem

Aqua (Colonia) de Ruda je speciální kolínská voda s velmi silnými magickými účinky. V Peru se tradičně používá jako ochrana před závistí, nepřátelstvím, uhranutím, k odvrácení zla, zlomení kleteb a očištění od všech negativních energií (zejména pokud je spojena a Agude de Florida). Routa vonná je ve všech kulturách od nepaměti považována za posvátnou rostlinu, která snižuje duševní napětí a poskytuje vnitřní stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazonští šamani kropí rituální vodou Agua de Ruda z čerstvého extraktu z routy vonné svá obřadní a náboženská místa pro očištění od všech negativních energií, používají jí jako magický prostředek k ochraně před zlými duchy a k povolání dobrých duchů a duchovních průvodců. Tato posvátná voda povzbuzuje vnitřní vize a jasnozřivost, zejména u osob citlivých a umělecky nadaných (bývá i kouřena v dýmkových směsích). Používá se v rituálech k odpuštění, pro zažehnání svárlivosti a sporů nebo k překonání nedorozumění.

Routa vonná (Ruta graveolens) je spíše polokeř, než bylina, která pochází z oblastí jižní Evropy. Po staletí je využívána v magii pro svou mocnou ochrannou a očistnou sílu, k provonění domů i v lidovém léčitelství. Již staří Řekové a Římané věřili, že je i jejich domovy routa ochrání před nemocemi, očarováním, zlem, závistí, pomluvami, smůlou, kletbami, uhranutím a také obtížným hmyzem. Za tímto účelem jí nosili v pytlíčku na krku jako ochranný amulet. Ve středověku se používala jako prevence proti nákaze morem a tyfem. Rozsypávala se v nemocnicích i na veřejně přístupných místech.

Routa vonná je ve všech kulturách od nepaměti považována za posvátnou rostlinu, která snižuje duševní napětí a pomáhá najít vnitřní stabilitu. Zejména v dobách, kdy je člověk vystaven kritice, nebo čelí výzvám. Má antidepresivní schopnosti, uvolňuje stres, duševní napětí, léčí emocionální rány a citová zranění. Harmonizuje a vyvažuje energii, regeneruje, posiluje, dodává tělu vitalitu a psychickou odolnost. Zmírňuje bolesti hlavy a zahání negativní myšlenky. Routě vonné se přisuzuje schopnost přitahovat štěstí, prosperitu a úspěch v podnikání.

 • spirituální esenciální voda šamanů peruánské Amazonky se silnými magickými účinky
 • poskytuje silnou ochranu před škodlivými a negativními energiemi, zlými duchy a nežádoucímí bytostmi
 • vytváří ochranný štít proti nehodám, smůle, kletbám, pomluvám, závisti a nepřátelství
 • čistí od všech negativních energií a vlivů na osoby, předměty, prostory a místnosti
 • rozstříknutá do prostoru nebo do aury přitahuje pozitivní energie, prosperitu, úspěch a štěstí
 • ochrana, čištění a požehnání rituálních a magických předmětů, šperků, amuletů, karet, drahých kamenů apod.
 • pokropte s ní vaše vchodové dveře i práh, aby byl váš domov stále otevřen lásce, hojnosti, štěstí, harmonii a bohatství
 • během úklidu přidejte pár do vody pro očištění a ochranu prostor před zlem
 • působí sedativně - uklidňuje a harmonizuje centrální nervový systém
 • ulevuje od stresu, napětí, strachu a úzkostí
 • vyvolává vize, zlepšuje jasnozřivost, prohlubuje meditaci
 • napomáhá transformaci, motivuje nás k hlubšímu pochopení našich životů a toho, co se v nich odehrává
 • posiluje sebepoznání, sebejistotu, sebedůvěru, vnitřní stabilitu a psychickou odolnost
 • pozvedává náladu a optimismus, dodává chuť a radost do života
 • regeneruje, posiluje, revitalizuje
 • zlepšuje spánek, působí proti zlým snům a nočním můrám
 • skvělá, rychlá a jednoduchá alternativa všude, kde nelze použít metodu vykuřování - kanceláře, dopravní prostředky, ulice, obchody, masážní salony, meditační a cvičební centra, hotelové pokoje, haly, recepce apod.
 • lze jí použít i jako EDT (Eau de Toilette) vonnou kolínskou esenci na tělo, vlasy, ložní prádlo aj.

Užití: silná ochrana, čištění, láska, léčení, zdraví, štěstí, prosperita, hojnost, blahobyt, bohatství, úspěch, radost, pozitivita, stabilita, vize, spiritualita, meditace

Důležité upozornění: Obsahuje alkohol. Hořlavina, proto jí nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně! Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Uchovávejte jí mimo dosah dětí, domácích zvířat a hořlavých materiálů. Může způsobit alergické reakce.

Více se o šamanských esencích dozvíte na našem blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spirituální vody
Typ produktu: Spirituální vody
Značka: Murray & Lanman

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: