Agarwood nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

AGAR, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Jedinečná a neodolatelná vůně agarového dřeva působí doslova jako balzám na duši. Lahodná vůně vyvolává radostné pocity,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agar, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Nechte se okouzlit zcela jedinečnou a neodolatelnou vůní vzáceného agarového dřeva, která vás zahřeje a pohladí na duši.

  • Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.
  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Agarové dřevo (známé též jako Rajské dřevo, Orlářka drahocenná, ud a jinko) patří mezi nejcennější orientální vůně. Je to cenný a velmi drahý, rostlinný materiál ze stálezelené rostliny orličínu. Jak dřevo orlářky, tak i její olej se na Západ dostávaly jen vzácně a i dnes je tato skvělá vůně známá jen zasvěcencům zvláštních vůní. Zdá se, jako by si Orient uchovával tajemství agaru pro sebe. Agar je v Orientu považován za mystérium, které může doprovázet duši a pomáhat jí na cestě k nejvyššímu. V Japonsku se rozlišují různé jakosti "jinka", přičemž to nejdražší "Kyara", se prodává za cenu zlata

Vůně agarového dřeva je zcela jedinečná a lahodná. Mění se od sladce balzámové, přes dřevitou, do ostře kořeněné a stále se mění. Vůně jinka je stimulující a posilující. Vyvolává radostné pocity, zlepšuje náladu a pročišťuje duši. Přitahuje pozornost bohů a uvádí nás do hlubokého mystéria bytí. Kdo by mohl odolat takové vůni?

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: