Afrodité nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

Afrodité, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Ušlechtilá, jemná vůně pro šťastné chvíle ve dvou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Afrodité, vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Nechte se spolu s bohyní lásky přenést do antického Řecka - místa, kde lidé, bohové a hvězdy byli propojeni vůněmi a vykuřováním. Exoticky svůdná vůně je jako stvořená pro příjemné chvilky ve dvou.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.
  • Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Afrodita byla starořeckou bohyní lásky a krásy. Díky své kráse a kouzlům byla jednou z nejmocnějších antických bohů. Neodolali jí lidé ani bohové. Tyčinky Afrodité jsou poctou kráse řecké bohyni a symbolem lásky, erotiky a smyslnosti. Teplá a sladká vůně propojí ženy s jejich ženskou stránkou. Zapalujte vždy, když potřebujete navodit romantickou a láskyplnou atmosféru.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: