5. ČAKRA KRČNÍ vonné tyčinky

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Pátá čakra slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně. Ručně vyráběné dle ayurvédských receptů z přírodních surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V páté čakře - krční se nachází centrum lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně.

Přes krční čakru vyjadřujeme smích, pláč, pocity radosti, strachu, vzteku, přání, myšlení, názorů a vnímání našeho světa.

Při správné funkci dokážeme jasně a volně komunikovat, jsme tvořiví a vnímaví. S úplně otevřenou čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky. Naše vnitřní upřímnost vůči sobě samému i ostatním se projevuje v přímosti vašeho jednání. Nenecháváme se příliš ovlivňovat druhými, naopak si zachováváme vlastní nezávislost a svobodu. V případě disharmonie nebo blokády vznikají poruchy ve vyjadřování, patrné slabým, zastřeným hlasem (knedlík v krku), chrapotem až koktáním. Nízká sebedůvěra (propojení se třetí čakrou) nedovoluje zaujmout a vyjádřit vlastní názor. V opačném případě, může být řeč hrubá, hlas silný a slova nemají obsah.

Umístění : je umístěna v oblasti krku.

Barva : světle modrá, stříbrně modrá, nebo zelenavě modrá.

Element : éter

Smyslová funkce :sluch

Základní princip : rezonance s Bytím, mluvení

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: