Vykuřovací šamanský vějíř ODVAHA

Novinka
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Ručně vyráběná šamanská pera a vějíře. Každý kus je unikátní originál, který nikde jinde nenajdete! Pera ptáků představují během vykuřovacího rituálu svět světla, nebe a vzduchu. Za pomocí perutě rozdmýcháváme posvátný dým z vykuřovadla a směrujeme ho k očistě našich těl i prostor, které vykuřujeme. Šamanské perutě jsou zcela osobním rituálním nástrojem s magickou silou a pozitivní energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověkých kultur je známo, že ptáci jsou poslové proroctví. Keltové věřili, že jsou posly mezi Nebem a Zemí a že mohou dolétnout až na onen svět, a proto dokážou člověka varovat před nebezpečím a předpovídat budoucí události.

Podobnou sílu mají i jejich perutě. S jejich pomocí můžete působit v duchovním světě. Kdo je k tomu povolán, jako například mnozí indiánští šamani a léčitelé, může s jejich pomocí setřít perem i nemoc. S pomocí šamanských per a vonného dýmu ze zapáleného vykuřovadla můžete při vykuřovacím rituálu vyčistit své jemnohmotné energetické pole a uhladit auru.

Šamanská pera jsou silným a velmi magickým nástrojem, proto je třeba považovat je za nástroj čistě osobní! Je to váš nástroj, který rozptyluje posvátný vonný dým rovnoměrně a zároveň váš senzor pro nalezení jemných blokád v energetickém poli i váš spojenec s elementem Vzduchu.

Každý z našich vějířů je zcela jedinečný unikát, vyráběný ručně na zakázku. Do jejich výroby je promítnuta krásná, čistá energie, která je velmi silně spojená s Matkou Zemí. Všechny použité materiály jsou přírodní a energeticky očištěné. Každý vějíř má svůj osobitý příběh, který je podpořen energií místa, kde vzniknul, druhem použitého dřeva a peřím jednotlivých ptáků.

Vykuřovací šamanský vějíř ODVAHA

 • jedinečný a zcela neopakovatelný originál - na prodej je přímo vyobrazený kus (max 2kusy)
 • ruční práce a čistě přírodní materiály
 • pera různých druhů ptáku symoblizují vždy nějakou moudrost nebo energii

Vějíř ODVAHA je složen z per ptáků

 • Kohout podle čínské mytologie kohout ztělesňuje pět ctností: slušné chování, protože nosí hřebínek; vojenskou statečnost, protože nosí ostruhy; odvahu, protože se neohroženě pouští do boje; velkorysost, protože se dělí o zrní; a spolehlivost, protože každé ráno kokrhá s neměnnou pravidelností.
 • Pávice je symbolem krásy (což jistě nikoho nepřekvapí), sebevědomí, slávy, vznešenosti, ale také integrity, nezkorumpovatelnosti či nesmrtelnosti. Páv též symbolizuje víru v dobré konce, v to, že věci se vyvrbí pozitivně v ten správný čas.
 • Husa je podle tradice starověkého Egypta husa snesla obrovské kosmické vejce obsahující Rea, boha slunce, jenž přinesl na svět světlo.
 • Bažant je symbolem vážnosti a moudrosti

Použití šamanských per -- vějířů při vykuřování

 • prastarý magický nástroj, symbol větru, svobody, volnosti, lehkosti, plynutí a nespoutanosti naší duše
 • umožňuje naše spojení s duchovním světem
 • lze s ním odehnat negativní energie z těla i čištěných prostor a přivolat zpět dobré zdraví a čistou, pozitivní energii
 • používá se i při zasvěcovacích a slavnostních obřadech

Náš tip

Pokud jste si již vybrali a zakoupili své pero, zasvěťte ho nejprve ke své práci pomocí osobního žehnacího rituálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vějíře a pera
Délka: 28 cm
Složení: Kohout, pávice, husa (barevné) bažant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: