Váza onyx 60x20cm

Novinka
6 890 Kč 5 694,21 Kč bez DPH
Skladem

Velká, dekorativní váza, vybroušená z leštěného pákistánského Onyxu (Aragonitu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete do svého domova, obchodu nebo kanceláře přilákat pozitivní energii čchi? Pokud ano, tak si váš interiér zkrášlete touto originální dekorací z  přírodního kamene.

Při uplatňování Feng Shui (feng-šuej) se velké prázdné vázy staví ke vstupním dveřím, protože přilákají pozitivní energii čchi, která se pak shromažďuje uvnitř. Prázdnou vázu můžete také dekorativně umístit na místo určené k meditacím. Bude zde symbolizovat harmonii a vnitřní život. Pokud si do vázy naaranžujete květiny nebo jiné přírodniny, otevřou se vám tak bohaté možnosti spojování symbolů. Například větvičky bambusu budou představovat dlouhověkost, květy lilií neposkvrněnou panenskou lásku a růže lásku, krásu a sounáležitost.

Aragonit funguje jako vynikající ochranný a uzemňující kámen. Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy. Aragonit se používá pro ochranu, stejně tak na obranu před negativitou vědomě řízenou proti vám. Skrze aragonit může odrazit negativitu a zlo zpět k původci.

Každý kus je neopakovatelný originál, proto se může barvou a tvarem výrazně lišit od vyobrazeného vzorku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky a dekorace
Váha: 30 kg
Výška: 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: